Kurumsal

Vizyon - Misyon

Meyveli Çay

VizyonumuzDoğanın sonsuz iyiliğini, zenginliğini ve canlılığını; doğal, sağlıklı ve iyi bir yaşam için sunmak.

MisyonumuzAmacımız yenilikçi, yüksek değerli marka ve ürünler ile sürdürülebilir karlılığı sağlayan ve paydaşlarına değer katan uluslar arası bir çay şirketi olmaktır.

Bunun için doğanın iyiliğini, insanlara ulaştıran sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünler üreteceğiz.

Değerlerimiz

Degerlerimiz

Doğruluk ve Açıklık"İçin dışın bir olsun"

Doğadan Çalışanı Olmaktan Gurur Duyarız!

Kalite"Ne yaparsan yap en iyisini yap"

Liderlik"Daha iyi bir gelecek çizmek için cesaret"

Takım Çalışması ve İş Birliği"Daha iyisi için hep birlikte çalışmak"

Tutku"Kalben ve fikren bağlanmak"

Yenilikçilik"Herkesten önce düşün"

Tarihçe

Tarihçemiz

Üretim Politikası

Doğadan ürünlerinin hammaddeleri 5 kıta, 80 ülkeden temin edilmekte ve üretimin her aşamasında uzmanlar tarafından yüzlerce farklı fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerden geçirilmektedir. Doğadan kalite standartlarına uygun hammaddeler üretimde kullanılmaktadır.

ISO 9001, FSSC 22000, ISO 14001, OHSAS 18001 yönetim sistemlerinden oluşan Entegre Yönetim Sistemi ile Doğadan ürünlerinin her poşetinde her zaman en yüksek kalite ve standartta ürünler üretilmektedir.

FSSC 22000: En kapsamlı önleyici gıda güvenliği yönetim sistemlerinden biri olup, ön gereksinim programlarının detaylı ve etkin olarak yönetilmesi, tehlikelerin kontrol edilmesi, azaltılması ve bu sayede şeffaf bir güvenli gıda zinciri oluşmasını sağlar.

Doğadan çevreye karşı duyarlı, olumsuz çevre etkilerini en aza indirmeye çalışan, iş yapım ortamlarındaki iş güvenliği risklerini ortadan kaldırıp, çalışanlarını sürekli geliştiren bir yönetim anlayışı sergilenmektedir. Uygulanmakta olan FSSC 22000 sistemi ile tarladan fincana gıda güvenliği sağlanmakta ve sağlıklı alternatifler sunulmaktadır. Bitkiler etken maddelerinin doruğunda oldukları dönemlerinde hasat edilerek, özel kurutma, kesim, karışım ve paketleme işlemlerinden geçirilir. Bu aşamalarda gıda güvenliği açısından risk oluşturabilecek tüm kritik noktalar değerlendirilir, gerekli önleyici faaliyetler yapılır.

Eşsiz lezzetlere ve kokulara sahip Doğadan ürünleri, özel AR-GE çalışmalarıyla yaratılır ve her bitkinin özelliklerine göre en doğru miktarlarda karıştırılan çayların istenen tat ve fonksiyonda olması sağlanır. Böylece özgün ve sadece Doğadan’a ait formüller ile oluşturulmuş çaylar elde edilir.

Kurumsal Müşteri

Ev Dışı Tüketim

Doğadan bitki, meyve ve yeşil çayları, ev dışı tüketim (EDT) noktalarına özel, dört tarafı kapalı poşet teknolojisiyle üretilir.

Bu teknolojiyle birlikte, otel, kafe, restoran gibi uzun süreli tüketimde bulunan tüm noktalarda, ürünlerimiz son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyor ve farklı kokuların birbirine karışması bütünüyle engellenir.

Yurtdışı Satış Kanalları

Doğadan markalı ürünler, Türkiye pazarında olduğu gibi başta Avrupa olmak üzere bir çok farklı ülkede beğeniyle tüketilmektedir. Öneri, görüş ve sorularınızı exportweb@dogadan.com.tr adresine gönderebilirsiniz.