GİZLİLİK POLİTİKASI

İÇERİK

Doğadan web sitesinde Doğadan ürünleri ve Doğadan kampanyalarıyla ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır

KİŞİSEL VERİLER / KULLANICI GİRDİLER

Doğadan web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz Doğadan’ın size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz Doğadan’ın sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışındaki amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. Doğadan, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir.

Doğadan, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından paylaşılan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Doğadan, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır :

• Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
• Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
• Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.
• Belli dönemlerde numune ürün göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Doğadan personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Doğadan, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Doğadan tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

DOĞADAN GİZLİLİK POLİTİKASI

Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi, Doğadan Gıda Ürünleri Sanayi ve Pazarlama A.Ş. tarafından işletilmektedir.

Doğadan, sizlerin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Bu Gizlilik Politikası, Doğadan tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunları nasıl kullanıp koruduğumuzu ana hatlarıyla açıklamaktadır. Bu politika aynı zamanda sizlere web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda "Kişisel Bilgilerinizin" toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiğini ve bize sağlamış olduğunuz bilgileri nasıl değiştirebileceğinizi anlatmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerlidir. Örneğin, üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerinde sponsorluğunu yapabileceğimiz veya katılımda bulunabileceğimiz manşetler, piyangolar, reklamlar veya tanıtımlar için geçerli değildir.

BU GİZLİLİK POLİTİKASI İLE İLGİLİ ONAYINIZ

Web sitemizi kullanarak, sitenin bu alanında ilan edilen mevcut Gizlilik Politikamızın şartları ile mutabık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu politikadaki şartlar konusunda mutabık değilseniz, lütfen bu sitede Kişisel Bilgilerinizi (aşağıda tanımlanan) belirtmeyiniz.

Bu sitede Kişisel Bilgi belirtmemeyi seçtiğiniz durumda, sitenin belirli alanlarına erişim sağlamak, bir yarışmaya veya piyangoya katılmak, numune talebinde bulunmak, veya bize e-mail göndermek gibi birtakım haklardan yararlanamayacaksınız.

KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANMASI

Bu Gizlilik Politikasında kullanıldığı üzere, "Kişisel Bilgi", ad, ev adresi, telefon numarası, rumuz ve e-posta adresi gibi teşhis edilebilecek kişisel bilgilerdir. Girmiş olduğunuz site, bu Kişisel Bilgi türlerinin bazılarını veya tümünü toplayabilir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde, Doğadan’ın, sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir Kişisel Bilgi toplamayacağı konusunda tarafınızı temin ederiz.

Tarafımıza Kişisel Bilgi verdiğinizde, Gizlilik Politikasının şartları doğrultusunda tarafımızı bu bilgileri kullanmak konusunda yetkilendirmiş oluyorsunuz (Aşağıdaki "Bize Ulaşın" kısmına bakınız).

BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

Bu web sitesinde Kişisel Bilgilerinizi kullandığınızda, bu tür bir bilgiyi, yalnızca toplanıldığı özel amaç doğrultusunda kullanacağız (örneğin, size bir numune göndermek amacıyla). Bu bilgiler ayrıca, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerimiz ve/veya hizmetlerimiz ile ilgili size bilgi ve/veya teklif göndermek amacıyla da tarafımızca kullanılabilir. Söz konusu bilgileri, size ürünleri/hizmetleri ile ilgili bilgi ve/veya teklif göndermek isteyebilecek tarafımızca dikkatle seçilmiş şirketlerle paylaşabilir veya bu şirketlere iletebiliriz. Bununla birlikte, istediğiniz zaman, bu tür bir iletişimden vazgeçebilirsiniz. (Aşağıda "Bize Ulaşın" kısmına bakınız).

Bazen Kişisel Bilgiler de dahil olmak üzere web sitelerimizde topladığımız verileri işlemesi veya analiz etmesi için üçüncü şahısları devreye sokabiliriz. Ayrıca bizden bir ürün veya hizmet sipariş ettiğiniz takdirde, tarafınıza ait Kişisel Bilgileri, söz konusu ürünün veya hizmetin teslimini sağlamak üzere tedarikçi firmalarla veya üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz. Tarafınıza ait Kişisel Bilgilerin, bu tedarikçi firmalarca ve diğer üçüncü şahıslarca kullanılmasına hiçbir şekilde izin verilmemektedir.

Son olarak, Kişisel Bilgilerinizi, yasalar, arama emri, mahkeme celbi veya mahkeme emri ile gerekli olduğu takdirde ifşa edebileceğimizi bildiririz.

ÇOCUKLAR

Doğadan’ın, 18 yaşının altındaki bireylerden ebeveynlerinin izni olmaksızın, teşhis edilebilir kişisel bilgi toplama amacı kesinlikle yoktur.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

Kişisel Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için makul önlemler almaktayız. Tüm teşhis edilebilir kişisel bilgiler, izinsiz erişimi, değiştirmeyi veya kötüye kullanmayı önlemek amacıyla kısıtlı erişime tabidir.

Doğadan'a hizmet sağlayan ajansların veya yüklenicilerin, söz konusu bilgileri gizli tutmaları gerekmektedir ve Doğadan için gerçekleştirdikleri hizmetleri yerine getirmek dışında başka hiçbir amaçla bu bilgileri kullanmalarına müsaade izin verilmemektedir.

POLİTİKAMIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Doğadan'ın, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır. Herhangi bir yeni politika gündeme geldiğinde sizinle paylaşacağız ve sürekli haberdar olmak istiyorsanız bu bölümü sürekli ziyaret etmenizi istemekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, dogadan@dogadan.com.tr adresine yazın. Doğadan bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

Aynı şekilde Doğadan, web sitemiz ile ilgili gizliliğinizi korumayı taahhüt etmektedir. Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz veya kaygılarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.